akichan
napoveda vypnout Akichan patička
  • Anime: 11032
  • Uživatelů: 33212
  • Hostů: 291 + 481

Shrnutí anime od uživatele VelkyBubak

Datum Abecedně Shrnutí
1  

    Přidal: VelkyBubak     Přidáno: 15.01.2010     Anime: Needless

Roku 200X začala třetí válka, všechna města na zemi, zahrnující i Tokyo, byly cílem bombového útoku…

„Needless“ jsou lidé se schopnostmi, o kterých se nám obyčejným smrtelníkům může jen zdát. A pak je tu projekt Adam, pokus o posunutí lidských možností ještě dále.

    Přidal: VelkyBubak     Přidáno: 03.03.2010     Anime: Magic Knight Rayearth

Na svět Cephiro byli povoláni z našeho světa tři šťastlivci, aby se ujali role magických rytířů a zachránili svět před zhoubou.

    Přidal: VelkyBubak     Přidáno: 30.06.2010     Anime: Chuuka Ichiban

Sledujme osud Maa a jeho přátel. Mao je Číňan, má talent na vaření a navíc jeho matka byla dobře známou kuchařkou. Potkáme s ním mnoho různých jídel i způsobů jejich přípravy.

    Přidal: VelkyBubak     Přidáno: 21.07.2010     Anime: Early Reins

Co všechno se Vám může stát při jízdě vlakem po divokém západě?

    Přidal: VelkyBubak     Přidáno: 24.02.2014     Anime: Nudlnude 18+

Spousta krátkých úsměvných příběhů s erotickou tématikou, pěkně zabalených do jedné krabičky s jediným cílem, pobavit vás.

    Přidal: VelkyBubak     Přidáno: 16.05.2014     Anime: Maki-chan to Nau. 18+

Shrnutí bylo přidáno před dokončením díla.

Jednoho dne na balkónu zaslechne hoch Sakonji Seiichi podezřelé zvuky. Díky nim objeví na sousedním balkónu onanující dívku, Sanjou Maki. Jak jejich setkání dopadne?

    Přidal: VelkyBubak     Přidáno: 28.05.2014     Anime: Mahou Shoujo Lyrical Nanoha StrikerS

Je 10 let po Mahou Shoujo Lyrical Nanoha A`s. Nanoha, Fate, Hayate a zbytek týmu teď pracují na plný úvazek na velitelství. Nanoha je bojovým instruktorem, Fate zvláštním vyšetřovatelem a Hayate se stala velícím důstojníkem. Pro záchranu dimenzí musí znovu spojit své síly.

    Přidal: VelkyBubak     Přidáno: 01.09.2014     Anime: Ariel Visual

Tři dívky, vnučky Dr. Kishida chtě nechtě brání Zemi proti invazi z vermíru.

    Přidal: VelkyBubak     Přidáno: 10.09.2015     Anime: Hana no Joshi Announcer: Newscaster Etsuko 18+

Příběh o televizní hlasatelce, která sní o filmové kariéře režiséra a udělá cokoliv pro sledovanost své televize.

    Přidal: VelkyBubak     Přidáno: 13.06.2016     Anime: Cobra the Animation

Soubor několika kratších příběhů ze života piráta či dobrodruha Cobry.

    Přidal: VelkyBubak     Přidáno: 14.04.2017     Anime: Ani ni Tsukeru Kusuri wa Nai!

Shrnutí bylo přidáno před dokončením díla. Jaký je tvůj bratr? Pro Shi Mao je její bratr někým, kdo by ji dokázal vydráždit k výbuchu i 100x za den. Ti dva bojují každou minutu, bez jediného klidného dne. Nicméně, když jde do tuhého, stává se bratr, dobrosrdečným, milujícím, chránícím svou malou sestru za každou cenu. (volný překlad z AniDB)

    Přidal: VelkyBubak     Přidáno: 18.05.2017     Anime: Rudolf to Ippaiattena

Dojemný příběh o zvířecím přátelství na motivy v Japonsku známých dětských knih vypráví o zatoulaném kotěti Rudolfovi. Ten se jednoho dne ztratí a ocitne v Tokiu, kde potká Mnohajmena, vůdce toulavých koček a postrach tamních ulic, který mu prozradí jedno velké tajemství. Rudolf se tak postupně naučí životu ve velkoměstě, dokáže se však někdy vrátit domů? (Anotace Animefest)

    Přidal: VelkyBubak     Přidáno: 18.05.2017     Anime: Mitsuami no Kamisama

Země se otřásla, nebe zaburácelo a přišla pohroma.
Na pobřeží od toho dne stojí jen jeden jediný dům, ve kterém bydlí dívka s copánky. Nemá nejmenší tušení, že její věci žijí svými vlastními životy: kolíky na prádlo se spolu hádají, polštář vede s deštníkem diskuzi o okolním světě a nový zubní kartáček se snaží zapůsobit na ty staré.
Přestože Naše copánkaté božstvo na první pohled zaujme svou něžnou atmosférou, jedná se o netradiční bajku o naději, která vás donutí k zamyšlení. (Anotace Animefest)

    Přidal: VelkyBubak     Přidáno: 18.05.2017     Anime: Hadashi no Gen

Prohra Japonska ve druhé světové válce je nevyhnutelná. Zemí se rozlézá bída, hlad a zoufalství. Šestiletého Gena však ani tohle nedokáže rozházet. Hlasitý a rozpustilý kluk s nezlomnou vůlí pomáhá své rodině přečkat válečné útrapy s úsměvem na rtech. Nebude to ale mít vůbec snadné – konec války se sice blíží, ale jeho domovem je Hirošima.
Filmová adaptace slavné protiválečné a částečně autobiografické mangy Keidžiho Nakazawy. (Anotace Animefest)

    Přidal: VelkyBubak     Přidáno: 12.07.2017     Anime: Hajimete no Gal

Shrnutí bylo přidáno před dokončením díla.

Přišlo jaro, období lásky, a Hashiba Junichi si pořád nebyl schopen najít přítelkyni a ztratit "nevinnost". Bylo to nad jeho síly.
Donucen svými přáteli, vyznal se dívce jménem Yame Yukana. Avšak přestože utvořili pár, nachází se Junichi stále v neprozkoumaných vodách.

    Přidal: VelkyBubak     Přidáno: 17.10.2017     Anime: Spocon! 18+

Tsuji Tatsuya učitelem sportu. Ať si vzpomenete na jakýkoliv druh, můžete si být jisti, že v něm je dobrý. Není tedy divu, že se ho žačky snaží přesvědčit, aby se stal koučem právě jejich klubu.

    Přidal: VelkyBubak     Přidáno: 03.02.2018     Anime: Death March kara Hajimaru Isekai Kyousoukyoku

Shrnutí bylo přidáno před dokončením díla.

Téměř třicetiletý programátor Ichirou Suzuki se za nevyjasněných okolností přesune do svého mladšího já ve fantasy světě, kde se spojují prvky ze dvou her, které programoval.

    Přidal: VelkyBubak     Přidáno: 06.10.2018     Anime: Goblin Slayer

Shrnutí bylo přidáno před dokončením díla. Mladá kněžka se připojila k dalším mladým dobrodruhům na výpravě proti goblinům do jejich sluje. Nezkušená skupinka by byla úplně vyhlazena, nebýt dobrodruha, co se tam vydal také. Dobrodruh má přezdívku zabiják goblinů a zdá se, že ho kromě zabíjení goblinů nic nezajímá.

    Přidal: VelkyBubak     Přidáno: 19.07.2019     Anime: Yao Shen Ji

Jde o příběh chlapce Nie-li, který v minulém životě prohrál boj se zlým mudrcem, jen aby se reinkarnoval zpět do svého 13tiletého já, společně se všemi svými vzpomínkami a změnil tak svou budoucnost. Podívejme se, jak svou šanci využije a co dalšího zažije.

    Přidal: VelkyBubak     Přidáno: 15.10.2019     Anime: Choujin Koukousei-tachi wa Isekai demo Yoyuu de Ikinuku you desu!

Shrnutí bylo přidáno před dokončením díla. Sedm studentů, jejichž úspěchy jsou takové, že by člověk nepoznal, že jsou jen studenty, se sejde v letadle, které se během havárie ocitne v jiném světě. Ve světě, kde existuje magie a žijí v něm mystické bytosti jako furry a elfové. Sledujme jejich další osudy při hledání cesty zpět domů.

    Přidal: VelkyBubak     Přidáno: 11.12.2019     Anime: Hataage! Kemono Michi

Shrnutí bylo přidáno před dokončením díla. Profesionální zápasník Shibata Kento je velkým milovníkem zvířat. Jednoho dne je povolán princeznou do jiného světa. Princezna chce, aby zabil nebezpečná zvířecí monstra. Kento je tímto požadavkem rozzloben, odmítá a odchází z hradu. Protože se ale už do původního světa vrátit nemůže, rozhodne se zařídit si obchod se zvířaty tady. Jak moc se mu bude dařit a jak moc si bude stát za svým rozhodnutím?