akichan
napoveda vypnout Akichan patička
  • Anime: 11106
  • Uživatelů: 34097
  • Hostů: 249 + 8353

Shrnutí anime od uživatele Mareep

Datum Abecedně Shrnutí
1  

    Přidal: Mareep     Přidáno: 12.04.2016     Anime: Tanaka-kun wa Itsumo Kedaruge

Povzdech, opírání o lokty, ospalé oči. Tanaka je chlapec, který se zásadně nesnaží, ale není neoblíbený. Tohle je uvolněná komedie o Tanakovi a klidném Ootovi, který ho nemůže nechat na pokoji.

    Přidal: Mareep     Přidáno: 23.12.2016     Anime: Makura no Danshi

Pokud jsi osamělá a doma usínáš sama, pak je tahle série přímo pro tebe!
Série vypráví příběh z pohledu první osoby neznáme dívky, která si vyzkouší, jaké to je usínat vedle 12 rozličných bišíků. S 12 různými povahami, chlapíkem od stánku s jídlem počínaje, knihovníkem konče, si každá určitě najde toho svého!
Producenti se navíc nechali slyšet, že záměrem anime je ulehčit unaveným srdcím.

    Přidal: Mareep     Přidáno: 06.02.2017     Anime: Kurage no Shokudou

Youtarou Misaki se jednoho dne probudí na pláži. Najde ho muž jménem Arashi, který provozuje restauraci Kurage no Shokudou (U Medúzy). Když se Misakiho zeptá, kdo a odkud je, hlavní hrdina zalže, že přišel o paměť — ale ve skutečnosti si pamatuje všechno, včetně toho, že jeho dvojče před měsícem umřelo.

    Přidal: Mareep     Přidáno: 14.02.2017     Anime: Ringetsu the Animation 18+

Před dávnými dobami byla rodina Rindo prokleta monstrem. Od té doby, nově narozené děti byla děvčata. Aby se tato kletba prolomila, musí se vdát za osoby z rodiny Higetsu, které mají silnou duchovní sílu a musí nosit dítě do dalšího červeného měsíce. Nyní kletba přešla na následníka rodiny Rindo, Naota. Kvůli prolomení kletby musí počít dítě s jednou ze čtyř sester Higetsuových.

    Přidal: Mareep     Přidáno: 14.04.2017     Anime: Room Mate

Anime z pohledu první osoby, kde jsi ty hlavní protagonistkou!
Dostala jsi práci jako manažerka jednoho ubytování, takže se ocitneš pod jednou střechou se třemi mladými bišíky. 

    Přidal: Mareep     Přidáno: 07.02.2019     Anime: Idolish Seven

IDOLiSH7 je příběh o sedmi klucích, kteří si jdou za svými sny. Každý z nich má úplně jinou osobnost a jiné osobní důvody. Jedno je ale spojuje - touha stát se idoly. Každý z nich vyniká v něčem jiném, a tak se skvěle doplňují. Svými energickými vystoupeními zaujmou spoustu lidí, jenže svět šoubyznysu nebývá vždy jen sladký, a tak se hlavní hrdinové musí potýkat s mnoha překážkami. IDOLiSH7 se ale nevzdává a dál míří na vrchol - se sny ve svých srdcích!

    Přidal: Mareep     Přidáno: 15.04.2019     Anime: Joshi Kausei

Už jste zažili mangu či anime bez dialogů? Tak zrovna tohle anime "vypráví" o třech středoškolačkách - krásné (ale nemotorné) Momoko, rozvážné a chytré Šibumi, a do třetice, nevinné Majumi. To vše bez dialogů! Prostě jen obrázky, zvukové efekty a každodenní život tří středoškolaček.

    Přidal: Mareep     Přidáno: 06.02.2020     Anime: Idolish Seven: Vibrato

První dvě epizody jsou adaptací mangy "IDOLiSH7: Trigger - Before the Radiant Glory", která odhaluje detaily o vzniku skupiny TRIGGER, rivalů IDOLiSH7. Její tři členové spolu překonají počáteční neshody a odlišnosti v povahách a stanou se prvotřídními idoly.
Zbylých šest epizod adaptuje bonusové scény, které se nevešly do hlavního příběhu, ale dokreslují lépe některé situace hlavního příběhu.