akichan
napoveda vypnout Akichan patička
  • Anime: 11101
  • Uživatelů: 34000
  • Hostů: 48 + 50

Shrnutí anime od uživatele Hayate

Datum Abecedně Shrnutí
1  

    Přidal: Hayate     Přidáno: 05.12.2010     Anime: Yakin Byoutou 18+

Jedna žena chce v nemocnici zřídit speciální oddělení pro bohatou klientelu, kde budou poskytovány „speciální“ služby. Najme si tedy zvrhlého doktora, který ji v minulosti znásilnil, aby ze zdravotních sestřiček, které si vybrala, vychoval povolné služebnice lásky. Jeho metody jsou vskutku nevybíravé – ponižování, znásilňování, klystýr, SM či pestrobarevné kuličky. Nevinné dívenky se pod jeho údy mění v trosky závislé na extrémním sexu. Yakin Byoutou je hentai se vším všudy (snad krom chapadel). Nečekejte nic podobného běžné západní pornografii. Tady jde skutečně o extrémy a navíc je tu přítomen i příběh.

[CSFD]

    Přidal: Hayate     Přidáno: 06.01.2011     Anime: Kenkou Zenrakei Suieibu Umishou

Když k pobřeží ostrova Ono připluje dům, způsobí to mezi členy plaveckého klubu střední školy Umisho menší pozdvižení. A když z něj vyskočí krásná dívka, která umí bezvadně plavat o oznámí: „Ahoooj. Jmenuju se Amuro Ninagawa a budu k vám chodit do školy,“ pozdvižení je o to větší. A není divu, že takový přírodní plavecký talent skončí v plaveckém klubu. Sledujme tedy jak plavci a plavkyně bojují v plaveckých soutěžích, mnou svá i cizí ňadra, holí si navzájem ochlupení a vystavují pohledu i ty nejintimnější partie. (Subjektiv, CSFD)

    Přidal: Hayate     Přidáno: 10.02.2011     Anime: Popotan

Ai, Mai, Mii jsou tři sestry, které cestují se svou hospodyní Marii časem a hledají odpovědi na své otázky. Všechny tři sestry mají kouzelnou moc, která jim pomáhá k hledání Popotanu (pampelišek). Všude, kam se vydají, potkávají nové lidi s kterými se sestry ne vždy rádi setkávají, protože zažívat pokaždé odloučení od přátel nebývá vždy lehké. Jak si děvčata poradí s novými přáteli a cestováním časem uvidíme ve 12dílném seriálu z roku 2003. (CSFD, Roby)