akichan
napoveda vypnout Akichan patička
  • Anime: 10414
  • Uživatelů: 28525
  • Hostů: 7278

Hodnocení anime od uživatele kozeltomas

Datum Abecedně Hodnocení
1  

    Přidal: kozeltomas     Hodnocení: 7/10.00     Přidáno: 06.03.2018     Anime: Tears to Tiara

Tears to Tiara bylo zajimavé anime, ktere si vzalo inspiraci s různých přiběhu a bají. Děj celkem dobře utíkal i když bylo tam sem tam několik nudnějších pasaži ale to se da očekávat při počtu 26 dílů ktere toto anime má. Postavy mě celkem sklamaly nebyly vůbec jedinečné, byla to takova směska ohraných kliše. Animace byla na dobu vydaní podle mého názoru dobrá. Hudební zpracování nebylo nijak špatné ale ani mě nijak neohromilo.

Proto mé konečné hodnoceni by bolo tak na úrovní 7,5 z duvodu že sem fanoušek fantasy anime bohužel 7,5 tady nelze dát a proto dam 7, myslim si že tohle anime by se mohlo líbit všem fanouškům fantasy anime.

    Přidal: kozeltomas     Hodnocení: 9/10.00     Přidáno: 10.03.2018     Anime: Dungeon ni Deai o Motomeru no wa Machigatte Iru Darouka Gaiden: Sword Oratoria

Skvělé anime patřicí k mým nejoblíbenějším, mohu jen doporučit, dobrá animace skvěly přiběh zajímavé postavy. Pokud patřite mezi fantasy fanoušký mohu jen doporučit.

    Přidal: kozeltomas     Hodnocení: 9/10.00     Přidáno: 10.03.2018     Anime: Dungeon ni Deai o Motomeru no wa Machigatte Iru Darouka: Familia Myth

Skvělé anime s zajimavým nápadem a dobrou animací podobné SAO ale za mě lepší určitě mohu doporučit všem fanouškům SAO a fantasy žánru.

    Přidal: kozeltomas     Hodnocení: 10/10.00     Přidáno: 04.04.2018     Anime: Overlord II

Serial Overlord patří mezí mé nejoblíbenejší anime a velmi mě potešilo že dostal druhou serii která mě nezklamala. Druhá serie navazuje, tam kde končila první a dalé rozvíji děj a svět kde se overlord odehrává. Děj ma pěknou plynulou rychlost a nechybímu akční scény. Abych to zhrnul pokud se vam libila 1. serie určitě se podivejte i na druhou a pokud jste neviděli 1. serie tak to rychle napravte a podivejte se na obě dvě.