akichan
napoveda vypnout Akichan patička
  • Anime: 10795
  • Uživatelů: 31515
  • Hostů: 52 + 33

Hodnocení anime od uživatele Lexsan

Datum Abecedně Hodnocení
1  

    Přidal: Lex-san     Hodnocení: 6/10.00     Přidáno: 28.09.2016     Anime: Fukigen na Mononokean

Na tohle anime mě upozornily recenze, které tenhle kousek přirovnávaly k Natsume Yuujinchou, a já jako velký fanoušek Natsumeho jsem si to nechtěl nechat ujít. Bohužel Natsume je jen jeden a Fukigen na Mononokean jeho kvalit nedosahuje. Nechápejte mě špatně, není to špatné anime. Některé scény mě dost pobavily a ani jsem se při sledování moc nenudil, ale postrádá to tu hloubku Natsumeho knihy přátel. Též mě trochu zklamala i animace, kdy detailně byly vykresleny jen hlavní postavy a na všem ostatním se dost šetřilo. Kvůli tomu všemu dávám Fukigen na Mononokean jen 6b a zkusím si přečíst mangu.

    Přidal: Lex-san     Hodnocení: 7/10.00     Přidáno: 24.08.2018     Anime: Noragami

Noragami je anime se zajímavým dějem i pěknou kresbou. V obou případech ale musím říct, že jsem viděl lepší kousky. Kresbu preferuji propracovanější a ve světě anime je příběhů s tématikou bohů a ayakashi velice pestrá paleta s lepšími počiny. Asi nejvíce v celém příběhu mě iritoval Yukine, se kterým puberta mávala opravdu zvesela. Na druhou stranu to vyvažovaly vedlejší postavy, které slibují do budoucna zajímavý vývoj, a nadprůměrný opening a ending. Pokračování to jistí – 7b

    Přidal: Lex-san     Hodnocení: 8/10.00     Přidáno: 25.08.2018     Anime: Noragami Aragoto

Druhá série je o něco lepší než série předcházející. S postavami se již známe, tudíž naskakujeme do rozjetého vlaku a jedem dále. Noragami Aragoto je o trochu vážnější a chování postav není již tak střelené. Děj je rozdělen na dvě velké kauzy, díky nimž se blíže seznámíme s bohy – ať už novými či těmi známými. Hudba je stále dost vychytaná, tudíž nevidím důvod proč nedat 8b.